Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zvonkohry se skládají z 6 až 60 perfektně laděných bronzových zvonů, které mohou být umístěny buď na volném prostranství, nebo v uzavřeném velkém prostoru / vstupní haly , vestibuly , koncertní síně /. Zvony se svým mechanickým vybavením jsou přizpůsobeny pro instalaci ve venkovních podmínkách , kde jsou vystaveny nepříznivým klimatickým vlivům počasí. Všechny zvony jsou vybaveny el.magnetickým mechanismem pro odbíjení, které je centrálně řízeno vestavěnou elektronickou jednotkou.

Zvonová hra může být provozována ve dvou režimech:

V tomto režimu je možné do programu elektronické řídící jednotky uložit v průměru 60-180 melodií ( s přídavnou externí pamětí je kapacita pro uložení melodií prakticky neomezená).
Jednotlivé skladby jsou hodinami aktivovány pro každý požadovaný čas a na základě toho je možno naprogramovat a vytvořit denní, týdenní, nebo roční automatické opakování programových skupin. Staré skladby mohou být kdykoliv smazány a stejně tak přidány skladby nové a to za pomocí elektronických kláves (el.klavír) s MIDI výstupem.

Live, concert mode:

(režim živé produkce nebo koncertu).
Připojením elektronických kláves může hráč pro zvonkohry hrát přímo a to buď sólo, nebo jako součást koncertu s dalšími nástroji.

 

Naše zvonkohry jsou především určeny pro dekoraci významných budov a náměstí, kde výrazně zvyšují význam takového místa a jeho turistickou atraktivitu. Navíc předurčuje takové místo k pořádání různých společenských akcí. Zvony mohou zvednout poklidnou zábavní a relaxační atmosféru v parcích a zahradách.
Zvony vždy také patřily do staveb církevních a významných poutních míst . Oživovaly hudební školy, koncertní sály , nebo exklusivní zahradní restaurace. Veřejné budovy jako radnice, banky , nebo hotely mívají fasády ozdobené zvony. Také bychom rádi vyzvedli možnost použití pro Átria nákupních center , nebo konferenčních , obchodních a výstavních pavilonů , stejně tak v obřadních síních , nebo reprezentačních místností. Zvony také doplňují prodejny jako jsou Hodinářství, Zlatnictví , nebo jiných příbuzných oborů.

Při vývoji a návrhu zvonů a zvonkoher jsme dosáhli vysoké provozní rychlosti a vyrábíme elektronicky řízené zvonkohry, které jsou unikátní na celém světě. Záleží na síle a rychlosti s kterou jsou tisknuty klávesy elektronického nástroje a zvony hrají v různých úrovních dynamiky a to vytvoří vynikající hudební produkci a zážitek pro posluchače. Dále jsme vytvořili doprovodné zvony, které doplňují přírodní zvuk zvonů jako přídavný hudební doprovod. Dále tyto doprovodné zvony mohou doplňovat zvuk a produkci varhanních koncertů.Jednotka elektorinického ovládání zvonkohry nevažaduje samostatnou vyhřívanou místnost a může být umístěna v základu nebo nádstavbě zvonkohry. Výsledkem je používání řídící jednotky bez ohledu na prostředí, např. v parku. Programování zvonů je vedeno použitím dočasného lokálního připojení v
momentě nastavování a programovaní. To platí pro připojení jak pro počítač tak i pro hudební nástroj.